Varsel om force majeure

På bakgrunn av urolige finansmarkeder og vedvarende svak krone ser våre norske leverandører seg nødt til å heve sine priser, samt at all import blir vesentlig dyrere. Disse prisøkningene må vi også videreføre. Vi regner med at dette er ett forbigående fenomen og vil justere våre priser tilbake når det er anledning til det. Dette har rammet oss hardt og mange av våre kunder har måtte stenge og som resultat har vi redusert personell i denne perioden og ber om forståelse og tålmodighet i tiden fremover. Vi gjør alt for å opprettholde vareleveringer som normalt, men vi kan oppleve å gå tom for enkelte varer i denne perioden, her vil vi levere alternative varer så langt det lar seg gjøre.

Handlekurv  

Ansatte


Jonny Pedersen            

Økonomiansvarlig       

(+47) 401 69 796                 

Jonny@asas.no              

Tore Kristiansen

Daglig leder         

(+47) 930 45 919              

tk@asas.no                                

Tore Sandum 

Logistikk / Innkjøpssjef           

(+47) 951 58 261           

Tore@asas.no 

Jenny Grinseng          

Administrasjonssjef 

Miljøfyrtårnansvarlig

(+47) 938 31 699     

jenny@asas.no     

Jørgen Osmundsen         

Lagersjef  

(+47) 976 77 233                

jorgen@asas.no

Marius S. Økland

Salgssjef

(+47) 919 21 204        

marius@asas.no

Mona Christensen    

Salgssekretær     

(+47) 900 35 970   

mona@asas.no       

Morten Sommerdal          

Serviceansvarlig

(+47) 922 77 975    

morten@asas.no        

Rune Christensen        

Salgskonsulent

(+47) 928 68 784 

rune@asas.no

Dildar Khan    

Salgskonsulent

(+47) 920 41 616     

Dildar@asas.no                    

Tommy Johansen      

Lagermedarbeider    

(+47) 934 46 955  

Tommy@asas.no         

  Ola Fornes

Lagermedarbeider og sjåfør

(+47) 995 79 457